Těšíme se na naše partnery, podporovatele. Zde je místo pro jejich vzkazy, prezentaci sebe, své firmy, loga.


Čtení pomáhá

projekt pro všechny děti, které rády pomáhají slabším a znevýhodněným lidem a navíc rády čtou.

www.ctenipomaha.cz

Projekt Čtení pomáhá je úžasná myšlenka, která spojuje hodnoty důležité nejen pro nás tři, ale určitě i pro většinu z vás. Podporuje vzdělání dětí formou čtení klasických i moderních knížek a k tomu všemu učí čtenáře dívat se i kolem sebe a vnímat reálný svět s ostatními dětmi, dospělými, kteří potřebují třeba pomoci. Náš velký dík patří všem malým i větším čtenářům za jejich podporu barevné učebnice pro nepálské děti. I díky jim se malí žáci v asijské zemi naučí číst a budou moc obohatit svůj život o čtení příběhů, encyklopedií apod. Moc děkujeme všem dospělým, kteří projekt vymysleli, starají se o něj, rozvíjejí ho.

Avenier, a.s.                                      

Bidláky 20/837, 639 00 Brno                                     

www.avenier.cz

Rády bychom poděkovaly firmě Avenier za jejich štědrý dar. Díky jejich finanční pomoci jsme zase o krok blíž k realizaci barevné učebnice pro děti v Nepálu. Firma Avenier je moderní, dynamická společnost, která ale nezapomíná na tradiční základní hodnoty společnosti, jako je zdraví a vzdělání.
Hlavním cílem práce firmy je ochrana zdraví člověka především formou prevence. Zaměřují se na očkování dětí, dospělých, cestovatelů i pracovních kolektivů.
Hodnoty, které firma sdílí, jsou blízké i nám. Oceňujeme především jejich týmové nasazení a radost z dobře vykonané práce. Moc děkujeme!